• Ruszaj się z Lionfitness

cooltext267873414544631boy-playing-with-jump-rope-clip-art

Drodzy Rodzice!

Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego

jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna.

Statystyki biją na alarm:

ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!!

Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie.

Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie.

Dlatego nasze Przedszkole dołączyło do projektu

„Ruszaj się z Lionfitness”.

grafika-ruszaj-sie-z-lionfitness (1).jpg

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Poniższy filmik w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness:

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu.

Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni.

Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.
          Podejmij wyzwanie już dziś!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy.

Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl

W treści koniecznie napisz, do którego przedszkola chodzi twoje dziecko i w jakiej miejscowości się ono znajduje.

Gorąco zachęcamy do udziału w programie!